Gorgeous Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gorgeous Academy

Welcome in our Gorgeous Academy !
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Gorgeous Academy

In jos 
AutorMesaj
Shizuma
Etoile
Etoile
Shizuma


Numarul mesajelor : 857
Varsta : 29
Localizare : St. Miator
Orientare sexuala : Yuri
Experienta :
Gorgeous Academy Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Gorgeous Academy Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Gorgeous Academy Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gorgeous Academy Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

Gorgeous Academy Empty
MesajSubiect: Gorgeous Academy   Gorgeous Academy Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 9:20 pm

Gorgeous Academy este o scoala catolica de fete si baieti.
Aici fetele vor fi repartizate intr-unul din urmatoarele dormitoare :

St. Miator's Girls' Room
St. Spica's Girls' Room
St. Lulim's Girls' Room

De asemenea , si baietii vor fi impartiti in doua dormitoare :

St. Catherine's Boys' Room
St. Thomas' Boys' Room


Cand va inscrieti pe forum , va prezentati intai personajul iar apoi completati chestionarul de la rubrica "Repartizari" ,pe baza caruia se va hotari in ce dormitor veti merge...

Peste fiecare dintre dormitoare se afla cate un/o sef/sefa ce v-a fi aleas/a de catre administratoare.Acesta/Aceasta va raspunde de toti elevii de la dormitorul respectiv,si va raporta situatia din dormitorul sau unui/unei Kashira .

Sunt 2 Kashira,o persoana la baieti si una la fete,Aceste doua persoane reprezinta fetele/baietii in Consiliul Elevilor.Kashira ce reprezinta fetele se va numi Shoujo Kashira,iar cel ce reprezinta baietii va fi Shounen Kashira (ca sa-i putem deosebi). Deasemenea,fiecare Sef de la fiecare dormitor (fie el al fetelor sau nu),trebuie sa specifice inaintea titlului de "Sef",si numele dormitorului pe care il administreaza.

Exemple: Miator's Sef ; Thomas' Sef etc.

Cele doua administratoare vor avea titlul de Etoile si trebuie iubite si respectate de totii elevii academiei.Etoiles sunt Presedintii Consiliului Elevilor.

Ghizii sunt persoane alese de Moderatori,care indruma nou-venitii pe forum ...

ATENTIE !
Pe acest forum este de preferat ca membrii sa aibe relatii Yuri/Yaoi , insa sunt acceptate si cuplurile fata&baiat.

off-topic: Admin Sakura - Complicat,nu-i asa? xD Si eu am zis asa,dar lasati ca-i mai fain daca avem multe ranguri si o poveste lunga a Gorgeous Academiei .Daca ne-am fi rezumat la Admin si Moderator,v-ati fi plictisit total >.<" ...Sa-mi trimiteti si mie PM si sa-mi ziceti ce credeti de partea cu "scoala catolica" (Andrada's idea T.T) ...
offtopic: Etoile Shziuma - Ideea cu "sa le facem cat mai complicate" a fost a mea !Insa Sakura a contribuit si ea !
off-topic: Admin Sakura - Stiu ,dar partea cu scoala catolica putea sa lipseasca,stii... -.-'
Sus In jos
https://gorgeous-academy.forumgratuit.ro
 
Gorgeous Academy
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gorgeous Academy :: Introducere :: Informatii-
Mergi direct la: