Gorgeous Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gorgeous Academy

Welcome in our Gorgeous Academy !
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Modificare pe forum

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Shizuma
Etoile
Etoile
Shizuma


Numarul mesajelor : 857
Varsta : 29
Localizare : St. Miator
Orientare sexuala : Yuri
Experienta :
Modificare pe forum Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Modificare pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

Modificare pe forum Empty
MesajSubiect: Modificare pe forum   Modificare pe forum Icon_minitimeSam Oct 18, 2008 4:47 pm

Dupa cum cred ca deja ati observat , am facut cateva modificari pe forum.V-am editat mesajele (modificand greselile gramaticale) , am schimbat skin-ul (sper sa va placa si voua) si am adaugat cateva lucruri noi.
Sus In jos
https://gorgeous-academy.forumgratuit.ro
Dark Sakura
Etoile
Etoile
Dark Sakura


Numarul mesajelor : 222
Varsta : 27
Localizare : Le Rim
Orientare sexuala : Bi
Experienta :
Modificare pe forum Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Modificare pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

Modificare pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Modificare pe forum   Modificare pe forum Icon_minitimeSam Oct 18, 2008 5:02 pm

Comentariile voastre sunt asteptate aici ...Deasemenea,trebuie sa va anunt ca unii dintre voi ati primit puncte de experienta sau puncte de WARN,va rog sa mergeti sa verificati... Daca aveti reclamatii in legatura cu acest lucru sau cu oricare altul,nu ezitati sa dati un scurt Reply in aceasta pagina... iar sugestiile aici... Vedeti si voi cum va orientatiu,ca sunt cam multe link-uri unde sa intrati...

Inca ceva,probabil ca ati observat ca forumul este in franceza,nu? ^^ Va rog sa comentati acest lucru ,caci suntem curioase sa va auzim parerile...
Sus In jos
Nagisa
Sweet Member +
Sweet Member +
Nagisa


Numarul mesajelor : 710
Varsta : 27
Localizare : St. Miator
Orientare sexuala : Yuri
Experienta :
Modificare pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Modificare pe forum Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/10/2008

Modificare pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Modificare pe forum   Modificare pe forum Icon_minitimeSam Oct 18, 2008 7:02 pm

Pai...Tocmai am observat ca am 3 puncte de WARN...Si,nu prea stiu cum vine asta..
Sus In jos
Dark Sakura
Etoile
Etoile
Dark Sakura


Numarul mesajelor : 222
Varsta : 27
Localizare : Le Rim
Orientare sexuala : Bi
Experienta :
Modificare pe forum Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Modificare pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

Modificare pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Modificare pe forum   Modificare pe forum Icon_minitimeSam Oct 18, 2008 7:21 pm

Iti explic eu... Ai primit cate un punct de WARN pentru fiecare avertizare pe care ai primit-o... in total,ai 3 avertizari de SPAM,deci 3 puncte de WARN... trebuia sa-ti dau cate 2 puncte pentru fiecare avertizare,caci au facut SPAM,lucru destul de grav... ^^" dar ai scapat usor de la mine...
Sus In jos
Nagisa
Sweet Member +
Sweet Member +
Nagisa


Numarul mesajelor : 710
Varsta : 27
Localizare : St. Miator
Orientare sexuala : Yuri
Experienta :
Modificare pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Modificare pe forum Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/10/2008

Modificare pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Modificare pe forum   Modificare pe forum Icon_minitimeSam Oct 18, 2008 7:24 pm

Aha..Atunci multumesc mult pentru informatie si promit sa nu mai fac SPAM data viitoare..
Sus In jos
Dark Sakura
Etoile
Etoile
Dark Sakura


Numarul mesajelor : 222
Varsta : 27
Localizare : Le Rim
Orientare sexuala : Bi
Experienta :
Modificare pe forum Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Modificare pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

Modificare pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Modificare pe forum   Modificare pe forum Icon_minitimeSam Oct 18, 2008 7:36 pm

Si eu iti multumesc pentru intelegere ^^
Sus In jos
Lieza
Flower Member
Flower Member
Lieza


Numarul mesajelor : 20
Localizare : St. Spica
Orientare sexuala : heterosexual
Experienta :
Modificare pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Modificare pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/10/2008

Modificare pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Modificare pe forum   Modificare pe forum Icon_minitimeDum Oct 19, 2008 10:07 am

mie imi place mai mult skn-ul asta...mi se pare mai original si imi aduce aminte de coridoarele de la Hogwoarts din Harry Potter...
cu franceza n-am nimic...bine ca nu-i chiar tot forumul in franceza....si nota 10 pentru skin
Sus In jos
Dark Sakura
Etoile
Etoile
Dark Sakura


Numarul mesajelor : 222
Varsta : 27
Localizare : Le Rim
Orientare sexuala : Bi
Experienta :
Modificare pe forum Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Modificare pe forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Modificare pe forum Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

Modificare pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Modificare pe forum   Modificare pe forum Icon_minitimeDum Oct 19, 2008 7:47 pm

NOUTATE! Am adaugat Music Player la Portal,in josul paginii... ^^ Sa-mi ziceti ce credeti si daca ar trebui sa-l mut...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Modificare pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Modificare pe forum   Modificare pe forum Icon_minitime

Sus In jos
 
Modificare pe forum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gorgeous Academy :: Zona Administrativa :: Anunturi-
Mergi direct la: