Gorgeous Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gorgeous Academy

Welcome in our Gorgeous Academy !
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ko nici wa mina-san

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Kyosuke
Gifted Member
Gifted Member
Kyosuke


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 31
Localizare : St. Thomas
Orientare sexuala : yaoi
Experienta :
Ko nici wa mina-san Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ko nici wa mina-san Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Ko nici wa mina-san Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ko nici wa mina-san Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/10/2008

Ko nici wa mina-san Empty
MesajSubiect: Ko nici wa mina-san   Ko nici wa mina-san Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 11:37 am

Asa salut ... Romanu: Am 16 ani si sunt dintr-un oras la N-E Romaniei numit Botosani. Am o groaza de animeuri preferate asa ca nu incercati sa le scoateti ca nu le insir [si asa mi-e rau acuma pe moment ... ]. Imi place: netul, taclale cu prietenii, bracke danceul, terorizarea oamenilor, roleskating etc. Muzica: hip-hop, j-rock, rock, balade rock etc. Ehm intrebari? [nu prea multe nu e una din zilele mele bune ... ~_~ headheck~]
Sus In jos
Shuichi
Golden Member
Golden Member
Shuichi


Numarul mesajelor : 130
Localizare : St. Thomas
Orientare sexuala : ~Yaoi~
Experienta :
Ko nici wa mina-san Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ko nici wa mina-san Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Ko nici wa mina-san Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ko nici wa mina-san Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/10/2008

Ko nici wa mina-san Empty
MesajSubiect: Re: Ko nici wa mina-san   Ko nici wa mina-san Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 5:35 pm

Neee ... Nu e nevoie de intrebari ... Cred ca te cunosc destul de binisor ...~~'
anyway ... Ar fi doar una mica mica mica mica mica de tot ... Care e numarul maxim de persoane care le poti teroriza intr-o zi ? ^-^ [presupun ca si 1000 iti convin O.O]
happy posting
Sus In jos
Shizuma
Etoile
Etoile
Shizuma


Numarul mesajelor : 857
Varsta : 29
Localizare : St. Miator
Orientare sexuala : Yuri
Experienta :
Ko nici wa mina-san Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Ko nici wa mina-san Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Ko nici wa mina-san Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ko nici wa mina-san Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

Ko nici wa mina-san Empty
MesajSubiect: Re: Ko nici wa mina-san   Ko nici wa mina-san Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 6:44 pm

Ia uite ... ai facut 16 ani ! lol! Hai ca intrebari nu am deocamdata , ca doar ne cunoastem de vreo 2 ani ...
Welcome inca o data ,distractie placuta si sper sa respecti Regulile !
Sus In jos
https://gorgeous-academy.forumgratuit.ro
Kyosuke
Gifted Member
Gifted Member
Kyosuke


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 31
Localizare : St. Thomas
Orientare sexuala : yaoi
Experienta :
Ko nici wa mina-san Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ko nici wa mina-san Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Ko nici wa mina-san Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ko nici wa mina-san Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/10/2008

Ko nici wa mina-san Empty
MesajSubiect: Re: Ko nici wa mina-san   Ko nici wa mina-san Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 9:00 pm

Imi convine, imi covine Razz oh well let's see recordul de oameni terorizati intr-o zi au fost de vreo 250 [persoane din mess, prieteni, profi, colegi, rude, bombe care se baga in seama etc. :d] dar numarul maxim pe care il pot teroriza este infinitul Razz
Andrada am facut 16 ani din august sa traiesti ca ai intarziat cu vreo 2 luni Razz [joke]
Arigato for welcome!!![almost forgot]
Sus In jos
Shizuma
Etoile
Etoile
Shizuma


Numarul mesajelor : 857
Varsta : 29
Localizare : St. Miator
Orientare sexuala : Yuri
Experienta :
Ko nici wa mina-san Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Ko nici wa mina-san Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Ko nici wa mina-san Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ko nici wa mina-san Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

Ko nici wa mina-san Empty
MesajSubiect: Re: Ko nici wa mina-san   Ko nici wa mina-san Icon_minitimeSam Oct 18, 2008 4:28 pm

Admin
Am luat hotararea de a inchide acest topic , pentru a se evita SPAM-ul inutil.
Sus In jos
https://gorgeous-academy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Ko nici wa mina-san Empty
MesajSubiect: Re: Ko nici wa mina-san   Ko nici wa mina-san Icon_minitime

Sus In jos
 
Ko nici wa mina-san
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gorgeous Academy :: Introducere :: Welcome-
Mergi direct la: