Gorgeous Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gorgeous Academy

Welcome in our Gorgeous Academy !
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Parerea vizitatorilor

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Shizuma
Etoile
Etoile
Shizuma


Numarul mesajelor : 857
Varsta : 29
Localizare : St. Miator
Orientare sexuala : Yuri
Experienta :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 8:36 pm

Asteptam sa auzim si parerea vizitatorilor de pe forum !

Atentie
Daca postati in cadrul acestui topic , nu trebuie neaparat sa va si inregistrati pe forum !
Numai vizitatorii si administratorii forumului au voie sa posteze aici.
Sus In jos
https://gorgeous-academy.forumgratuit.ro
Dark Sakura
Etoile
Etoile
Dark Sakura


Numarul mesajelor : 222
Varsta : 27
Localizare : Le Rim
Orientare sexuala : Bi
Experienta :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 10:15 pm

In plus:
~ Vizitatorii care isi spun parerea aici trebuia sa ne trimita PM in cazul in care s-au inregistrat pe forum,dupa ce au postat in acest topic (OBLIGATORIU)
~ Daca sunteti deja inregistrati pe forum,dar nu ati dat pe "Log in",nu se poate spune ca sunteti vizitator,deci nu vi se permite sa postati aici
~ Nu acceptam nume precum "anonim" sau "anti-..." !
~ Acceptam atat laudele,cat si criticile... Nu ne suparam! ^^

Acum... Ce credeti despre forum,pana la urma?
P.S. Nu acceptam comentarii de genul "Nu imi place ca e yaoi/yuri !"Este un forum dedicat fanilor yuri/yaoi/ecchi sau celor ce accepta acest gen de relatii.Nu pudicilor scandalizati !
Sus In jos
Puffy
Vizitator




Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 11:11 am

Ettooo....Ohayo^^...Nu cred ca ma stiti pentru ca eu ca vizitator nu mi-am lasat parerea pe prea multe forumuri...Totusi nickul meu sugereaza ca sunt Puffy^^...E un forum foarte dragut si as vrea sa ma inscriu dar din pacate nu stiu prea multe animeuri yaoi/yuri/ecchi....Stiu unul singur dar ala e hentai lol! O_O...Si am o intrebare....Pot sa iau un personaj din acel anime[hentai] chiar daca nu l-am vazut pe tot?A da...Si e vorba despre Moonlight Lady...Am apucat sa vad cateva episoade dar n-am apucat sa-l vad pe tot...Ori daca nu stiu un anime pot inventa un personaj al meu?....Cam atat....Ja'ne!

SCUZATI ROMANUL...
Sus In jos
Nagisa
Sweet Member +
Sweet Member +
Nagisa


Numarul mesajelor : 710
Varsta : 27
Localizare : St. Miator
Orientare sexuala : Yuri
Experienta :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/10/2008

Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 9:00 pm

Da,Puffy.Se poate sa iei acel personaj..

[b][color=darkred]EDIT by Admin:Nagisa-chan , te rog sa nu iti mai asumi responsabilitatile moderatorilor sau ale administratorilor.[/color][/b]
Sus In jos
Puffy
Vizitator




Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 4:07 pm

Si revin iar...Am vazut ca nu ati raspuns la majoritatea camerelor fetelor pe scuza ca orientarea lor sexuala este bi sau yuri...Ar trebui sa le raspundeti si lor,indiferent ca sunteti etoile sau de la alte case...Cm asta m avut de spus ^.^
Sus In jos
Dark Sakura
Etoile
Etoile
Dark Sakura


Numarul mesajelor : 222
Varsta : 27
Localizare : Le Rim
Orientare sexuala : Bi
Experienta :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Bara cu WARN! :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/10/2008

Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 2:51 pm

Srry ,Puffy ^^" Am cam abandonat forumul de ceva vreme ,neh? Ne gandim si sa-l inchidem ,ptr renovari ,o vreme ^^

Voi verifica ce s-a intamplat cu refuzatul raspunsurilor acolo :-? si ^^ sa stii ca poti sa-ti iei ce personaj doresti ,poate chiar sa nu fie yuri/yaoi/ecchi etc ,si sa-i pui tu descrierea cum ca ar avea o astfel de orientare sexuala ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor Icon_minitime

Sus In jos
 
Parerea vizitatorilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gorgeous Academy :: Zona Administrativa :: Vizitatori-
Mergi direct la: